Випуск нової версії програми. Бухгалтерія комунального підприємства, редакція 1.0, версія 1.0.19.1

Випуск релізу програмного продукту. Бухгалтерія комунального підприємства, редакція 1.0, версія 1.0.19.1

Нове у версії
■   Законодавчі зміни
  • Оновлені індекси інфляції. 
  • Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 09.07.21 № 385 змінені форми всіх фінансових звітів. 
  • Додано нові значення розмірів прожиткових мінімумів, мінімальної заробітної плати та пов'язаних з ними величин на 2022 рік відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік".
■   Підсистема «Кадри»
  • До документів "Прийом на роботу", "Кадрове переведення" додано можливість вказувати належні щорічні відпустки співробітника.
  • Реалізовано новий звіт "Залишки відпусток".
■   Підсистема «Грошові кошти, зобов'язання»
  • Додано новий документ "Довідка про надходження у натуральній формі". Призначений для формування друкованої форми довідки про надходження у натуральній формі та формування DBF файлу для передачі даних довідки до органів Державного казначейства України.
■   Підсистема «Фінансування»
  • Внесено зміни в підсистему "Фінансування". Змінено синонім та форму документів: кошторис, план асигнувань та коригування до них. Додано нові види операцій: "План використання коштів", "Помісячний план використання бюджетних коштів", "Коригування плану використання коштів", "Коригування помісячного плану використання бюджетних коштів", відповідно додано друковані форми: "План використання бюджетних коштів", "Помісячний план використання бюджетних коштів", "Довідка про зміни до плану використання бюджетних коштів", "Довідка про зміни до помісячного плану використання бюджетних коштів", згідно Наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 № 57(у редакції наказу Міністерства фінансів України від 26.11.2012 № 1220).
  • Додано нові звіти: "Помісячний план використання бюджетних коштів" і "Зведений помісячний план використання бюджетних коштів".
■   Розширення функціональних можливостей
  • Додано новий звіт "Ціни послуг та ТМЦ".
■   Виправлені виявлені зауваження.

Замовлення дзвінка
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заказ товара
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом